Mistrovská utkání 2019:

 

2019

Babytenis

Babytenis skupina A

Datum                     Domácí družstvo           Hostující družstvo     Body    
 4.5. SK Tenis Kladno LTC Beroun, z.s.  1:9
 11.5. LTC Beroun, z.s. Sokol Králův Dvůr B  4:6
 18.5. LTC Beroun, z.s. LTC Rakovník  8:2
25.5. LTC Slovan Kladno A LTC Beroun, z.s.  8:2
8.6. LTC Beroun, z.s. TK Lány  10:0
15.6. Lokomotiva Beroun LTC Beroun, z.s.  8:2
22.6. LTC Beroun, z.s. LTC Slovan Kladno B  7:3

více informací zde

Mladší žáci A

Datum                     Domácí družstvo           Hostující družstvo     Body    
28.4. LTC Beroun, z.s. TO SK Mělník  9:0
5.5. Tenisový klub Mníšek LTC Beroun, z.s.  0:9
12.5. LTC Beroun, z.s. TK Stochov  7:2
26.5. Sokol Králův Dvůr LTC Beroun, z.s.  0:9
9.6. LTC Beroun, z.s. Tenis Dobříš B  9:0
16.6. SPORT EDEN Beroun LTC Beroun, z.s.  3:6
23.6. 1. Vestecká sportovní o.s. LTC Beroun, z.s.  3:6

více informací zde

Mladší žáci B

Datum                     Domácí družstvo           Hostující družstvo     Body    
28.4. T.J. Sokol Lety LTC Beroun B  2:7
5.5. LTC Beroun B TJ Sokol Dobřichovice  6:3
12.5.. Sportclub Řevnice B LTC Beroun B  3:6
26.5. LTC Beroun B SPORT EDEN Beroun B  6:3
9.6. TK Hořovice LTC Beroun B  5:4
16.6. LTC Beroun B volno  0:0
23.6. LTC Beroun B LTC Rudná  4:5

více informací zde

Starší žáci A

Datum                     Domácí družstvo           Hostující družstvo     Body    
27.4. SPORT EDEN Beroun LTC Beroun, z.s.  1:8
4.5. LTC Beroun, z.s. TJ TK Neratovice  4:5
11.5. Tenisový klub Černošice LTC Beroun, z.s.  0:9
25.5. LTC Beroun, z.s. SK Tenis Kladno B  9:0
8.6. LTC Beroun, z.s. Spartak Hořovice  6:3
15.6. Sportclub Řevnice B LTC Beroun, z.s.  4:5
22.6. LTC Beroun, z.s. TO SK Mělník  4:5

více informací zde

Starší žáci B

Datum                     Domácí družstvo           Hostující družstvo     Body    
27.4. LTC Beroun B Sokol Králův Dvůr  4:5
4.5. TJ Sokol Dobřichovice LTC Beroun B  2:7
11.5. LTC Beroun B TK Roja Příbram z.s.  1:8
25.5. Tenis Dobříš C LTC Beroun B  8:1
8.6. Baník Příbram LTC Beroun B  4:5
15.6. LTC Beroun B Tenis Club Mokropsy  3:6
22.6. TK Březnice LTC Beroun B  8:1

více informací zde

Dorost 

Datum Domácí družstvo Hostující družstvo Body
28.4. Lokomotiva Beroun LTC Beroun, z.s.  6:3
5.5. LTC Beroun, z.s. TK Březnice  4:5
12.5. TJ TK Neratovice LTC Beroun, z.s.  7:2
26.5. LTC Beroun, z.s. Tenis Dobříš  5:4
9.6. LTC Beroun, z.s. SK Tenis Kladno  2:7
16.6. TJ Kralupy o.s. LTC Beroun, z.s. 7:2
23.6. LTC Beroun, z.s. TO SK Mělník  4:5

více informací zde

Dospělí A

Datum                     Domácí družstvo           Hostující družstvo     Body    
27.4. Tenisový klub Černošice B LTC Beroun  3:6
4.5. LTC Beroun TO SK Mělník  6:3
11.5. Sokol Buštěhrad LTC Beroun  3:6
25.5. LTC Beroun LTC Rudná B   3:6
8.6. Lokomotiva Beroun B LTC Beroun  5:4
15.6. LTC Beroun TJ Kralupy o.s.  3:6
22.6. Sokol Libiš LTC Beroun  3:6

více informací zde

Dospělí B

Datum                     Domácí družstvo           Hostující družstvo     Body    
27.4. LTC Beroun, z.s. B Spartak Žebrák  5:4
4.5. TK Roja Příbram C LTC Beroun, z.s. B  9:0
11.5. LTC Beroun, z.s. B SPORT EDEN Beroun  1:8
25.5. TK Hořovice B LTC Beroun, z.s. B  7:2
8.6. LTC Beroun, z.s. B TJ ČECHIE Nový Jáchymov  5:4
15.6. Spartak Hořovice B LTC Beroun, z.s. B  5:4
22.6. LTC Beroun, z.s. B TK Hořovice A  4:5

více informací zde:6