Nominace na mistrovská utkání 2023 již brzy!

Přejeme všem hráčům a hráčkám hodně štěstí !!!

 

MISTROVSKÁ UTKÁNÍ


Všobecné informace.

Mistrovská utkání se hrají od konce dubna do konce června. Každé družstvo odehraje cca  7 mistrovských  utkání.

Mistrovské utkání hraje družstvo hráčů ve složení 4 chlapci a 2 děvčata. Nominováni jsou hráči,  zapsaní na soupisce.

Každý hraje jednu dvouhru a jednu čtyřhru. Složení  čtyřhry chlapců určuje vedoucí družstva, jeho pokyny respektují bez výhrady všichni hráči.

Všechny zápasy dvouhry se hrají na dvě vítězné sady, tie break při stavu 6:6. Ve všech zápasech čtyřhry se hraje ve všech kategoriích na místo třetí sady tzv. „super tie-break“ do 10 bodů.

Každou středu budou na nástěnce LTC vyvěšeny nominace hráčů pro víkendová mistrovská utkání a jména hráčů, kteří mají zajistit odvoz celého družstva na zápas.Nominace také na www.ltcberoun.cz, většinou ve čtvrtek dopoledne je verze definitivní.Hráči, kteří již dopředu vědí, které termíny nemohou hrát mistrovská utkání, prosím o informaci na e-mail.

Odjezd na zápas: Hráči  se vždy sejdou na dvorcích před odjezdem a pak jedou na utkání společně. Odjíždí se z ulice Štěpánkova. Pokud někdo jede rovnou na místo utkání, musí informovat předem vedoucího družstva a Tondu nebo Moniku. Z  mistrovského utkání nikdo neodjíždí dříve než se odehraje poslední zápas. Všichni hráči respektují rozhodnutí vedoucího družstva, pokud si nevíte rady, volejte Tondovi, případně Monice.

Při domácích zápasech také nikdo neodchází dříve a je nezbytně nutné, aby hráči po odehrání, perfektně uklidili dvorce, pokropili kurty!!!!!!, uklidili šatny, vynesli koše a zametli!!!!! Vedoucí družstva zajistí dovezení zápisu o utkání domů k Tondovi, aby mohl zápis zapsat do informačního systému na www.cztenis.cz.