Tenisová škola Masters

Tenisová škola Masters zahájila svou činnost na podzim roku 1999, čímž navázala na práci oddílových trenérů Mgr. Ladislava Chramosty a Karla Vonáška, kteří s trenérskou činností v LTC v roce 1985 začínali. Činnost oddílové školičky obnovila po vystudování FTVS Mgr. Monika Chramostová – nyní Nováková. V současné době vede tenisovou školu spolu se svým manželem Antonínem Novákem. Mgr. Monika Nováková před založením tenisové školy získávala první trenérské zkušenosti nejprve ve spolupráci se svým otcem v původní oddílové školičce,později při studiu na FTVS organizovala v rakouském Mauerkirchenu a Moosbachu týdenní tenisové kursy pro začátečníky i pokročilé.

Po ukončení FTVS pracovala Mgr. Monika Nováková v pražské tenisové škole Tallent, kde se po 2 letech stala šéftrenérem a starala se o všechny trenéry TŠ Tallent, školila je, hodnotila a pomáhala jim zvládat složitou práci s mládeží. V roce 1999 omezila svou práci u Tallentu a založila vlastní tenisovou školu při LTC Beroun.

Mezi první hráče tenisové školy Masters patřili Štěpán a Adam Tomáškovi, Tomáš Farský, Míša Budilová. Všichni hráči, kteří trénují v tenisové škole mají možnost po zvládnutí tenisové techniky hrát mistrovská utkání za LTC Beroun v jeho teamech a zúčastňovat se všech turnajů pořádaných ČTS. V okresních přeborech vybojovali naši hráči řadu přebornických titulů. Mezi naše nejlepší hráče patřili :Tereza Klocová, Jan Dobeš, Martin Rybka.V současné době mezi naše naděje patří : Matěj Slabihoudek, Jan Hamada, Jan Lojka, Viktor Petr.

Pod hlavičkou LTC Beroun pořádá tenisová škola každoročně minimálně 3 celostátní tenisové turnaje, které je možné uspořádat především díky sponzorům těchto turnajů. Díky sponzorům se účastníci našich turnajů mohou vždy těšit na krásné poháry za vítězství. Sponzorům děkujeme za jejich podporu.

Naši současní trenéři Tenisové školy Masters, při LTC Beroun, z.s.

Mgr. Monika Nováková – diplomovaný trenér 1. třídy, telefonní spojení: 608 856 795
Antonín Novák – trenér 3. třídy, telefonní spojení: 777 288 879
Kateřina Slabochová roz. Janotová – trenér 3. třídy

Lenka Koldovská – trenérka 2. třídy a sportovní masérka

Dřívější trenéři, kteří ve školičce pracovali:

Michaela Berková, Tomáš Pokorný, Petr Mittig, Ondřej Raba, Renata Šallyová

Počet hráčů ve skupinách je různý, nabízíme individuální tréninky (především v červenci a v srpnu) a dále pak skupiny od 2 do 5 hráčů.

Cena školného: od 140,- Kč na hodinu. Školné je hrazeno vždy na 20 hodin dopředu při tréninku 2x týdně, na 10 hodin dopředu při tréninku 1x týdně.

Školné mohou hráči uhradit hotově trenérovi na tréninku nebo převodem na účet.

Pořádáme kondiční tréninky.

Hráčům nabízíme také servis tenisových raket – tenisové rakety vyplétáme na špičkovém elektronickém stroji.

Dále nabízíme možnost zakoupení tenisového zboží Babolat a Tecnifibre: tenisové i squashové rakety, tenisová obuv Babolat, tenisové oblečení Babolat a Tecnifibre, míče, doplňky, tréninkové pomůcky, minisítě …

S výběrem nové rakety vždy odborně poradíme.

Každoročně pořádáme tenisové soustředění: „Tenisový tábor Masters„.
Jezdíme do Penzionu U Jandů do vesničky Úborsko, cca 17 od Klatov.

V zimně trénujeme v tenisové hale Lokomotivy Beroun, v tenisové hale pana ing. Maška u vlakového nádraží , v tenisové hale SOU na Závodí.

Zájemci o přihlášení do tenisové školy kontaktujte Mgr. Moniku Novákovou na telefonním čísle: 608 856795 nebo můžete napsat na e-mail: ltcberoun@seznam.cz.

Činnost dětí a mládež je zajišťována za finanční podpory města Berouna a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Těšíme se na vás…

Kolektiv trenérů TŠ Masters, při LTC Beroun, z.s.